Start Aktualności KONCERT NOWOROCZNY W FILHARMONII ŚLĄSKIEJ
KONCERT NOWOROCZNY W FILHARMONII ŚLĄSKIEJ
środa, 14 lutego 2024 09:25

W poniedziałek, 12 lutego, w Filharmonii Śląskiej w Katowicach odbył się Górniczy Koncert Noworoczny. Był idealną okazją do podsumowania minionych miesięcy oraz nagrodzenia tych, którzy w tym okresie wyróżnili się w sektorze wydobywczym. To właśnie na koncercie organizowanym przez Górniczą Izbę Przemysłowo-Handlową wręczono nagrody w konkursie Górniczy Sukces Roku, który odbył się już po raz 15.

 

Osobowością roku wybrano szefa Izby Janusza Olszowskiego, który w swoim wystąpieniu rok 2023 określił mianem roku pełnego paradoksów. Głos zabrał również wiceprezes Zarządu Wojewódzkiego PSL Leszek Boniewski, który wystąpił w imieniu wiceprzewodniczącego Sejmiku Wojew. Śląskiego Stanisława Gmitruka gratulując wspaniałej działalności statutowej, na rzecz przedsiębiorców, organizacji pracodawców oraz w zakresie działań wspierających i chroniących interesy zrzeszonych podmiotów, ich promocji w kraju i za granicą a także w kształtowaniu właściwego wizerunku reprezentowanych w Izbie sektorów gospodarki.

 

Poniedziałkowy wieczór w Filharmonii zwieńczył koncert Orkiestry Kameralnej Filharmonii Śląskiej, która zaprezentowała przeboje muzyki filmowej. W czasie koncertu była także prowadzona zbiórka na rzecz Fundacji Rodzin Górniczych.

 

 
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj73
mod_vvisit_counterW tym tygodniu1798
mod_vvisit_counterW tym miesiącu3441
mod_vvisit_counterOd poczatku1624843

Aktualnie: gości 11 połączonych
Dzisiaj: Cze 15, 2024
Zarząd Powiatowy Polskiego Stronnictwa Ludowego w Katowicach,
Powered by Joomla!